movakelinenglish

اقامت از طریق سرمایه گذاری استان بریتیش کلمبیا

برنامه مهاجرتی بریتیش کلمبیا از طریق برنامه های کارآفرینی تجاری Entrepreneur Immigration 

با توجه به اینکه استان بریتیش کلمبیا از لحاظ شرایط اقلیمی بسیار مساعد می باشد، تعداد زیادی از مهاجرین این استان را برای سکونت خود برمی گزینند. این روش اقامتی نسبت به برنامه های فدرال و یا استان‌ های دیگر کانادا متفاوت می باشد.
استان بریتیش کلمبیا در برنامه های اقامتی سرمایه گذاری خود در سال 2019 تغییراتی اعمال نمود که بر اساس آن در ابتدا باید اطلاعات مالی، سوابق مدیریتی، سطح زبان، برنامه و طرح اقتصادی تمامی سرمایه گذاران متقاضی اقامت در این استان در سیستم ارزشیابی توسط اداره مهاجرت استان بررسی و امتیاز داده شود و در مرحله بعد درصورت لزوم یک مصاحبه حضوری با سرمایه گذار در اداره مهاجرت استان انجام شود و در صورتی که فرد قبول شود باید یک قرار داد بین فرد و دولت بریتیش کلمبیا امضا شود. امضا کردن این قرارداد منجر به این می شود که به فرد و خانواده اش ویزای کار با مدت ۲ سال داده می شود و سرمایه گذار بعد از ورود به استان باید تمامی تعهدات خود را اجرا کند. در صورتی که شخص موفق به اجرای تمامی تعهدات خود شود می‌ تواند اقامت دائم را برای خود و خانواده دریافت کند.

اقامت از طریق برنامه تجاری این استان به اختصار EI خوانده می شود به ۳ دسته تقسیم می شوند:
دسته اول کارآفرینی برنامه اصلی استان (Basic Category) و دسته دوم کارآفرینی منطقه‌ای با جمعیت کمتر از ۷۵۰۰۰ نفر (Regional Pilot) و در آخر هم دسته سوم، پروژه های استراتژیک که حداقل سرمایه گذاری آن ها ۵۰۰ هزار دلار به بالا می باشد.

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز