movakelinenglish

یونان

Image

 اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی

در سال های اخیر روش تمکن مالی برای متقاضیان مهاجرت به یونان واخذ اقامت یونان دارای جذابیت فراوان بوده است. اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی راحت ترین در میان تمکن های مالی اروپا است شما بدون نیاز به داشتن مدرک زبان خارجی و قابلیت تمدید قطعی و راحت، نسبت به سایر روش های موجود مورد استقبال بیشتری از سوی متقاضیان اخذ اقامت یونان قرار گرفته است.

متقاضی الزامی در ارایه مدارک مالیاتی، بیمه و سخت گیری های روش های مختلف سرمایه گذاری ندارد سرمایه خود ندارد. افرادی که در ایران از تمکن مالی خوبی برخوردارند، با احراز شرایط زیر می توانند اقامت یونان را از طریق تمکن مالی دریافت کنند. این درآمد می تواند از چهار محل ذیل نشان داده شود:

1- سود سپرده بانکی
2- اجاره نامه ملک
3- حقوق بازنشستگی
4- سود سهام

در واقع با داشتن سند ملکی و سپرده بانکی در ایران امکان مهاجرت به یونان واخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی فراهم است. این در حالی است که نه نیاز به سرمایه گذاری و یا خرید ملک است و نه حتی نیاز به پرداخت مالیات ناشی از ثبت شرکت در اروپا می باشد.
ما برای شما ویزای بازدید یونان را اخذ و پس از ورود به یونان حساب بانکی به نام شما افتتاح می کنیم، پس انجام مسافرت یونان و انجام مصاحبه در سفارت و قبولی، ابتدا کارت اقامت دو ساله را دریافت خواهید نمود و سپس کارت سه ساله و بعد از آن کارت اقامت دائم.
شروط تمدید اقامت 
1- ارائه گواهی بانک مبنی بر میزان سود ماهیانه سپرده بانکی در ایران
2- ارائه موجودی حساب بانکی خود در کشور یونان را که باید برابر با مقدار درآمد مورد نیاز برای تمامی افراد خانواده در یک سال باشد.
بعد از 5 سال اقامت شما به اقامت دائم اتحادیه اروپا تبدیل می شود و پس از آن طبق قوانین مهاجرتی، می توان برای دریافت شهروندی و پاسپورت اقدام کرد. اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی سریع ترین روش های مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا به شمار می رود. 

پاسخ به برخی سوالات شما عزیزان درباره اخذ اقامت یونان از روش تمکن مالی

مزایای اخذ اقامت یونان از روش تمکن مالی چیست؟

- نیازی به هیچ گونه سرمایه گذاری در اروپا نمی باشد.
- شرط حضور ندارد: یونان تنها کشور اروپایی است که اجازه می دهد بدون حضور در این کشور، اقامت اروپا را به دست آورید و تنها لازم است ۱ سفر در سال (به مدت حداقل ۴ روز) در این کشور بمانید.
- امکان تحصیل رایگان در مدارس و دانشگاه ها برای فرزندان وجود دارد.
- شرایط تمدید اقامت بسیار آسان است و نیازی به داشتن وکیل نیست.
- در زمان بسیار کوتاهی اقامت همه اعضا خانواده را به دست می آورید.
- در صورت نیاز به زندگی در کشور یونان، می توانید مغازه، سرقفلی و ثبت شرکت را به نام متقاضی انجام دهید و درآمد کسب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز