movakelinenglish

اقامت از طریق سرمایه گذاری Entrepreneur در انگلستان

transportation-2.jpg

ویزای Entrepreneur یا همان ویزای Tier1 از پرطرفدارترین ویزاهای سرمایه گذاری در کشور انگلستان است. با تاسیس شرکت یا خرید بیزینس فعال و کار آفرینی در انگلستان می توانید اقامت این کشور را بدست آورید. این ویزا از یک سیستم امتیاز بندی پیروی می کند که در آن متقاضی این ویزا باید ۹۵ امتیاز لازم برای دریافت این ویزا را کسب نماید.

شرط اصلی این درخواست دسترسی به سرمایه مالی به ارزش ۵۰۰ هزار پوند متعلق به متقاضی و یا همسر او در بانک های معتبر چه در داخل چه خارج از انگلستان در صورتی که قابل انتقال به انگلستان می باشد.
نکته بسیار مهم این است که این درخواست شامل شما به همراه خانواده خود یعنی همسر و بچه های زیر ۱۸ سال می شود.
از طرف دیگر متقاضی سرمایه گذاری در انگلستان از طریق این روش باید بتواند هزینه های زندگی خود و همراهانش را در کشور انگلستان تامین نماید و این امر را ثابت کند. اگر متقاضی و همراهانش خارج از کشور انگلستان هستند مبلغ مورد نظر برای شخص اصلی ۳۳۱۰ پوند و برای هر همراه ۱۸۹۰ پوند است و اگر در خاک انگلستان حضور دارند ۹۴۵ پوند برای شخص اصلی و ۶۳۰ پوند برای هر همراه است. این امر ۱۰ امتیاز برای فرد تامین می کند.

روند کار به این صورت است که شخص متقاضی با تهیه مدارک لازم و ارائه یک طرح اقتصادی یا همان بیزینس پلن، پروسه ویزای خود را آغاز می کند و در نهایت این مبلغ باید برای تاسیس یک شرکت و یا راه اندازی یک کسب و کار در انگلستان به کار گرفته شود. مدت این ویزا حدود ۳ سال و نیم است و بعد از این مدت در صورتی که همچنان مبلغ ۵۰۰ هزار پوند موجود باشد و فرد در این مدت 2 فرصت شغلی برای دارندگان اجازه کار در انگلیس ایجاد کرده باشد برای 2 سال دیگر این ویزا تمدید می گردد و در ادامه با 5 سال اقامت از این روش فرد می تواند به اقامت دائم انگلستان دست پیدا کند.

شرایط عمومی متقاضی (کسب ۹۵ امتیاز لازم برای دریافت این ویزا)
- داشتن حداقل 500,000 GBP در حساب بانکی: ۷۵ امتیاز
- ارائه Business Plan به منظور راه اندازی یک بیزنس در انگلستان
- ارائه مدارک چگونگی بدست آوردن مبلغ 500 هزار پوند: ۱۰ امتیاز
- داشتن آیلتس 5 یا توانایی صحبت کردن به انگلیسی
- مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر
- داشتن سند ملکی به نام متقاضی
- رزومه کاری
- اثبات توانایی تامین هزینه های زندگی خود و همراهانش در کشور انگلستان: ۱۰ امتیاز

تعهد سرمایه گذار
- الزام به راه اندازی بیزنس طی 6 ماه پس از ورود به انگلستان
- الزام به استخدام دو شهروند انگلستان در بیزینس
- الزام به ارائه Business Plan جهت دریافت اقامت بیزنس
- بیزنس پس از اخذ اقامت، به مدت 5 سال باید حفظ شود تا بتوان تقاضای ویزای Infinite و یا همان PR را داشت.
- در این نوع ویزا شما بایستی حداقل سالی شش ماه در انگلستان حضور داشته باشید. اگر بیشتر از شش ماه انگلیس را ترک کنید ویزا شما تمدید نخواهد شد.

خدمات ما
- درخواست ویزای انگلستان به منظور خرید بیزینس (تمامی مدارک توسط سفارت بررسی و در همان ابتدای امر مورد سوال و مصاحبه قرار خواهید گرفت)
- ارائه Business Plan جهت دریافت اقامت کاری خرید بیزینس
- مشاوره و راهنمایی پاسخ به چگونگی بدست آوردن 500 هزار پوند درآمد مبلغ سرمایه گذاری
- پیدا کردن مغازه جهت خرید و سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار تایی از نوع Freehold (مغازه با امکان محل سکونت و کار و راه اندازی یک کسب و کار قانونی در انگلیس)
- مشاوره جهت راه اندازی بیزنس و ارتباط با سازمان های مسئول تا صدور اقامت
- خدمات استقرار اولیه شامل: یافتن محل سکونت موقت جهت اجاره/ در صورت نیاز ثبت نام کالج، ایجاد فایل پزشکی در سیستم خدمات درمانی، گواهینامه رانندگی به همراه افتتاح حساب جهت واریز مبلغ سرمایه گذار
یک سال پس از اخذ ویزای دائم می توان تقاضای شهروندی انگلستان را داشت. (این پروسه به شرط نداشتن هیچگونه تخلفی حدودا 6 ماه به طول می انجامد)

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز