movakelinenglish

برنامه اصلی استان Base Category

استان بریتیش کلمبیا پرطرف دار ترین مقصد جهت زندگی در کانادا است و دلیل آن هم مشخص است و آن هم آب وهوای فوق العاده و همیشه بهاری آن است. دولت بریتیش کلمبیا از سال ۲۰۱۹ طرح جدید و بهبود یافته مهاجرت از طریق کارآفرینی به استان بریتیش کلمبیا را به سرمایه گذاران ارائه می کند.

روش مهاجرتی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا Entrepreuner Immigration که به اختصار EI خوانده می شود، دارای دو روش می باشد.

برنامه اصلی Basic Category ویژه کارآفرینان با تجربه ای است که آماده سرمایه گذاری و اداره فعال یک بیزینس در استان بریتیش کلمبیا باشند. کارآفرینان دراین برنامه باید حداقل دارای 600 هزار دلار کانادا سرمایه اولیه باشند که این سرمایه را از راه های قانونی بدست آورده اند. همچنین متقاضی کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا باید پس از ورود به بریتیش کلمبیا حداقل 200 هزار دلار در بیزینس مورد نظر سرمایه گذاری نماید.

این برنامه در حال حاضر به نحوی است که متقاضیان مهاجرت به کانادا باید در سیستم آنلاین اداره مهاجرت ثبت نام کرده و بر اساس سن و تحصیلات و مهارت انگلیسی و دارایی مالی و تجربه بیزینس و تجاری و همچنین سفر قبلی به استان بریتیش کلمبیا امتیاز بگیرند. متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دریافت کنند از آن ها مانند سیستم اکسپرس اینتری برای اقدام دعوت به عمل خواهد آمد. این افراد نامه ای به عنوان ITA که همان دعوت نامه می باشد را دریافت خواهند کرد و پس از آن مدارک تکمیلی راباید در فرصت ۴ ماه ارائه نمایند.

شرایط برای این گروه به شرح موارد زیر می ‌باشد:

1- سابقه مدیریت: صاحبان بیزینس و مدیران یک در ۱۰ سال اخیر حداقل ۲ سال
2- متعهد به سرمایه گذاری در یک کار معتبر در استان به میزان حداقل ۲۰۰ هزار دلار
3- با شروع شغل در استان بایستی حداقل ۳ کارمند تمام وقت کانادایی به مدت ۲ سال استخدام کنید.
4- میزان دارایی خالص شما بایستی کمتر از ۶۰۰ هزار دلار نباشد.
5- فرد متقاضی می‌ تواند یک شخص را به عنوان شریک و یا دستیار به همراه خود به اداره مهاجرت معرفی کند.

سایرتعهدات: متقاضی پس از انتخاب و ورود به استان می بایست:
- مدیریت فعال و مستمر فعالیت های روزانه ی کسب و کار داشته باشد
- در فاصله ی حداکثر 100 کیلومتری از کسب و کار سکونت داشته باشد.
- عدم سو سابقه و ممنوعیت ورود به کانادا

توجه: متقاضیان سرمایه گذاری در این برنامه اقامتی مطابق جدول مشخصی امتیاز بندی می شوند هر یک از عناوین جدول امتیاز دهی، دارای یک حداقل امتیاز می باشد. داوطلبین برای ورود به بانک انتخاب داوطلبین باید به حداقل امتیازات هر بخش دست یابند. حداکثر امتیاز موجود، 200 می باشد.

ثبت نام آنلاین متقاضی در سیستم اداره مهاجرت تا ۶ ماه باقی می ماند و اگر در این ۶ ماه متقاضی انتخاب نشود، فایل او باطل شده و باید درخواست جدیدی به همراه پرداخت 300 دلار اپلیکیشن فی انجام دهد. پس از ثبت نام آنلاین امکان هیچ تغییری در فایل وجود نخواهد داشت. در هر ماه فقط 200 پرونده برای اقدام دعوت می شوند.

اگر شما جز افرادی باشید که دعوتنامه برای اقدام دریافت کرده اید باید در فاصله 4 ماه مدارک را تکمیل کرده و به همراه 3500 دلار جهت اقدام ارسال نمایید. در این مرحله اداره مهاجرت ممکن است کارآفرینان را برای مصاحبه دعوت نماید. اگر طرح تجاری نهایی شما که در این مرحله به اداره مهاجرت BC ارائه می کنید پذیرفته شود شما با استان وارد قرارداد اجرایی شده و نامه LOC را دریافت خواهید کرد. با این نامه شما می توانید برای دریافت ویزای کاری درخواست خود را ارائه کنید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید.


اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز