movakelinenglish

برنامه مهاجرتی نیروی متخصص بریتیش کلمبیا

با توجه به اینکه استان بریتیش کلمبیا از لحاظ شرایط اقلیمی بسیار مساعد می باشد تعداد زیادی از مهاجرین این استان را برای سکونت خود برمی گزینند.

در 27 ژانویه ی سال 2016، دولت بریتیش کلمبیا سیستم ثبت نام مهاجرت بر مبنای تخصص (SIRS) را برای این استان اعلام کرد. این سیستم مبتنی بر محاسبه امتیاز به داوطلبین تعیین می کند آیا آن ها دعوت نامه ی ITA از استان را دریافت می نمایند یا خیر؟

این امتیاز مبتنی بر فاکتورهایی مانند سطح تحصیلات، سابقه ی کار مستقیم و پیشنهاد کار از استان بریتیش کلمبیا است که توانایی فرد برای موفقیت در بازار کار کانادا و کمک به اقتصاد استان را منعکس می نماید. برای ورود به این برنامه شما باید معیارهای برنامه مهاجرتی نیروی متخصص فدرال (Skilled Worker) از جمله تسلط به زبان انگلیسی و داشتن مدرک آیلتس جنرال با CLB 7 را دارا باشید.

دسته بندی برنامه اقامتی استان بریتیش کلمبیا نیروی متخصص

نیروی متخصص Express Entry

متقاضیان که در برنامه اکسپرس اینتری دولت فدرال ثبت نام کرده اند و دارای پروفایل نامبر و کد Job Seeker هستند، هرگاه از یک کارفرما در استان بریتیش کلمبیا یک دعوت به استخدام تمام وقت داشته باشند می توانند با ارائه مدارک زبان، سابقه کاری و مدرک ECA خود از طریق برنامه تخصصی بریتیش کلمبیا Express Entry British Columbia که به اختصار EEBC می گویند به کانادا مهاجرت کنند.

الزامات:
1- داشتن پیشنهاد کار از کارفرمایی در استان بریتیش کلمبیا (شغل های NOC 0/ A/ B)
2- دو سال سابقه کار در زمینه کار پیشنهادی
3- آشنایی متوسط به زبان آیلتس ۶ جنرال
4- حداقل تحصیلات کارشناسی

در این روش بر اساس توانایی های شما باید کارفرمایی در کانادا (استان بریتیش کلمبیا) پیدا کرد که به تخصص شما نیاز داشته باشد. سپس در خواست کاری از کارفرمای کانادایی برای شما دریافت شده تا به وزارت مهاجرت استان بریتیش کلمبیا جهت کسب مجوزهای لازم ارسال شود. پس از دریافت تاییدیه های لازم، امتیاز دعوت نامه استانی به پروفایل شما در اکسپرس اینتری فدرال اضافه می شود و شما وارد سیکل برای اقامت دائم شما و خانواده تان خواهید شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.