movakelinenglish

اقامت از طریق سرمایه گذاری استان کبک

 

 

اگر مایل هستید از طریق یکی از آسان ترین روش های تجاری ممکن، اقامت دائم کانادا را به دست آورید و:

1- ارزش دارایی شما و همسرتان در حال حاضر بالغ بر ۲ میلیون دلار کانادا است.

2- در پنج سال گذشته حداقل دو سال سابقه مدیریت تمام وقت در زمینه های کشاورزی، صنعت و یا تجارت در بخش خصوصی، دولتی و یا سازمان های بین المللی داشته اید.

3- اگر شما نتوانسته اید از راه های دیگر سرمایه گذاری به خاطر سن بالای 35 سال و نداشتن مدرک آیلتس بالا و نداشتن پیشنهاد کاری و ... به کانادا مهاجرت کنید.

4- اجبار به راه اندازی بیزینس در مناطق دور افتاده کانادا نداشته باشید.

5- از همان بدو ورود به کانادا اقامت دائم داشته باشید.

می توانید از طریق مهاجرت سرمایه گذاری در استان کبک، به اقامت دائم و پاسپورت کانادایی دست پیدا کنید.

تجربه مدیریت از نظر این برنامه به معنی آن است که متقاضی به طور تمام وقت مسئولیت ها و وظایف مربوط به برنامه ریزی، مدیریت و کنترل مواد اولیه، منابع مالی و انسانی آن بیزنس را به عهده داشته است. طیف وسیعی از مدیران و صاحبان صنایع و حتی مدیران میانی شرکت ها امکان اقدام از روش سرمایه گذاری استان کبک را دارا می باشند. این برنامه برای برخی از مشاغل حرفه ای مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، وکالت، سردفتری اسناد رسمی امکان پذیر نمی باشد.

 

با توجه به استقبال زیاد از برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری استان کبک، دولت این استان سقف پذیرش سالیانه برای متقاضیان سراسر جهان در نظر گرفته است.

شما باید ابتدا مدارک کاملی را به موسسات مالی مورد تایید اداره مهاجرت استان کبک قرار دهید، تا پس از تایید مجموعه حقوقی و سرمایه گذاری آن ها، شرایط شما بررسی و در صورت تایید به اداره مهاجرت کبک معرفی و سهمیه برای شما در نظر گرفته شود.

سپس شما باید برای مصاحبه که توسط افسران اداره مهاجرت کبک انجام می شود، آماده شوید و مدارک کاملی همراه خود داشته باشید. پس از قبولی در مصاحبه با انتخاب روش پرداخت 350.000 دلار کانادا به یک بانک یا موسسه مالی کانادایی که به عنوان واسطه سرمایه گذاری بین شما و دولت کبک عمل می کند، شما و خانواده (همسر و فرزندان) مجوز اقامت در کبک (CSQ) را دریافت می کنید.

دولت کبک پرونده شما را به دولت فدرال کانادا می دهد تا پس از طی مراحل امنیتی و انجام آزمایشات پزشکی، اقامت دائمی کانادا را دریافت کنید.

شما اجبار به سکونت در کبک و داشتن مدرک زبان ندارید و فرد سرمایه گذار و خانواده اش از ابتدای ورود مقیم دائم کانادا خواهند بود و از بیمه رایگان و حق تحصیل و کار و ... برخوردار خواهند بود و می توانند در هر کجای کانادا زندگی کنند.

برنامه سرمایه گذاری کبک بر اساس قرعه کشی نیست و ظرفیت معین به موسسات مالی درگیر داده شده است.

 

به روز رسانی: دولت ملی گرای استان کبک این برنامه مهاجرتی را تا اپریل 2021 به حالت تعلیق درآورده است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران ما تماس بگیرید.

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز