movakelinenglish

اقامت از طریق سرمایه گذاری استان پرنس ادوارد

پرنس ادوارد Prince Edward Island به فرانسوی: (Île-du-Prince-Édouard)

این استان‌ واقع در شرقی ترین نقطه کانادا و در همسایگی استان های نیوبرانزویک، نواسکوشیا و کبک قرار دارد. جمعیت در سال 2019، در حدود 156,947 نفر و مساحت آن‌ ۴ برابر جزیره قشم است. اقتصاد این استان بر پایه مزرعه‌ داری است که تولید 25% سیب زمینی کانادا را بر عهده دارد. (حدودا یک دهم درصد زبان فارسی صحبت می کنند)

صنایع عمده در استان کشاورزی، گردشگری، ماهیگیری، و تولیدات صنعتی می‌باشد. این استان دارای آب و هوای دلپذیر و چهار فصل است.

این برنامه فرصتی برای شهروندان خارجی فراهم می‌سازد تا از طریق جزیره پرنس ادوارد نامزد اخذ اقامت دائم کانادا شوند، مشروط بر این که در این جزیره سرمایه‌ گذاری کرده و به طور فعالانه کسب و کاری را مدیریت نمایند.

متقاضی اصلی جهت راه اندازی شغل و کسب و کار باید دارای 2 سال سابقه به عنوان کارفرما یا مدیر یک بیزینس با حداقل سرمایه 600,000 دلار کانادا (قابل اثبات از منابع قانونی) و داشتن مدرک آیلتس حداقل ۵، بتواند از فاکتورهای سن، تحصیلات، سوابق مدیریتی، مطابقت پذیری با استان و مدرک IELTS به حد نصاب 50 برسد.

متقاضی باید یک بار سفر اکتشافی 5 روز کاری به استان با هدف کسب تجربه و بررسی هزینه های ایجاد شغل، سکونت، تحصیلات و غیره و مصاحبه با مسئولین اداره ی مهاجرت پرنس ادوارد داشته باشند.

در صورت پذیرفته شدن توسط اداره ی مهاجرت پرنس ادوارد پس از انجام سفر اکتشافی، متقاضی باید یک قرارداد امضا نماید. این قرارداد متقاضی را ملزم می کند که کنترل صد در صد یک کسب و کار را از طریق خرید یک کسب و کار موجود یا تاسیس یک کسب و کار جدید در جزیره به دست گیرد.

متقاضیان پس از انتخاب ویزای کار دریافت می کنند و ۱ سال فرصت خواهند داشت پس از ورود به استان مطابق با بیزینس پلان ارائه شده کسب و کار ۲۰۰ هزار دلاری را راه اندازی نمایند و یا با ارائه دلایل منطقی شغل دیگری را راه اندازی نمایند. بعد از آن که متقاضی سرمایه گذاری لازم را با هر کدام از شرایط ذکر شده به انجام رسانید، اقامت دائم را بدست می آورد.

ذکر این نکته شایان توجه عمیق است، با توجه به شرایط موجود به متقاضیان این استان ها ویزای کار دو ساله می دهند که در طی آن باید سرمایه گذاری را انجام دهید در غیر این صورت ویزای شما تمدید نمی شود و اقامت دائم را بدست نخواهید آورد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با  ما تماس بگیرید.

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز