movakelinenglish

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا
همه ساله در سراسر جهان تعداد زیادی پرونده سرمایه گذاری و کارآفرینی به وزارت مهاجرت کانادا ارسال می گردد، روش های سرمایه گذاری با توجه به هر استان متفاوت است، که نیازمند بررسی دقیق و انجام مراحل مورد نظر به صورت کامل توسط یک سازمان رسمی دارد. موسسه ما با بهره گیری از تیم مجرب و تجربه قبولی پرونده های گذشته، اطمینان خاطر شما را در راه انتخاب جلب خواهد نمود.

برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی برای تجار و مدیران ارشد
مدیران دارای سرمایه به میزان حداقل ۳۰۰ هزار تا ۲ میلیون دلار کانادا می توانند از راه های گوناگون تقاضای اقامت کانادا را کنند. این برنامه ها جهت توسعه و تولید اشتغال در کانادا با جذب سرمایه، برای افراد با تجربه ی تجاری و توان مدیریتی به وجود آمده است.
برنامه های متعدد سرمایه گذاری استان های کانادا مشروط بر راه اندازی یک بیزینس به میزان بالاتر از ۱۰۰ هزار تا ۴۰۰ هزار دلار کانادایی به سرمایه گذاران این فرصت را می دهد که اقامت کانادا را بدست آورند. برنامه اقامتی کبک برای سرمایه گذاران که سابقه مدیریت و شرایط لازم را دارند، بدون مدرک زبان با پرداخت ۳۵۰ هزار دلار از بدو ورود به کانادا اقامت دائم داده می شود و ملزم به راه اندازی بیزینس نیستید.

از مزایای انتخاب سرمایه گذاری درکانادا

۱- در حال حاضر کانادا ارزان ترین روش مهاجرتی را از طریق سرمایه گذاری در کشورهای پیشرفته جهان را دارا می باشد.

در مقام مقایسه: در حال حاضر مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا حدود 800 هزار دلار، آمریکا بین 500 تا یک میلیون دلار و ویزای اتحادیه اروپا (مجارستان و بلغارستان و ...) در حدود 300 هزار یورو می باشد.
۲- شما از شرایط استفاده از بیمه خدمات درمانی رایگان تا آخر عمر برخوردار خواهید بود. 
۳- تمام فرزندانتان از تحصیل رایگان در مدارس Public برخوردار خواهند بود. بسیاری از دانشگاه ها معتبر دنیا در کانادا است و امکان بورس و وام را به شما و همسر و فرزندانتان می دهند. 
۴- بدست آوردن پاسپورت کانادا، یکی از معتبر ترین پاس های جهان.

استارت آپ
- آیا می دانید بهترین روش کسب اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری، استارت آپ می باشد؟
- آیا نداشتن مدرک زبان در شروع پرونده مانع درخواست اقامت شما شده است؟ 
- آیا تهیه مدارک لازم برای روش های مختلف سرمایه گذاری مانند ارائه درآمد های ۵ سال اخیر، مالیات های پرداختی شما و ... سوابق بیمه کار سختی است؟
- از همه مهم تر، مدت زمان انتظار طولانی و پرداخت هزینه های سنگین و غیر قابل بازگشت شما را از درخواست اقامت کانادا نا امید می کند؟
- آیا به دنبال سرمایه گذاری موفق و مطمئن در کانادا هستید تا بتوانید علاوه بر حفظ سرمایه، ایجاد شغل برای خودتان و داشتن درآمد کافی به اقامت کانادا در کوتاه ترین زمان ممکن برسید؟

موسسه مهاجرتی یوسفی قادر است با کادر حرفه ای در کانادا برای شما با داشتن تجربه کاری، ایده خلاقانه و حداقل سرمایه CAD $200,000 در رسیدن به هدف تان کمک کند. شما علاوه بر درآمد مناسب از بیزینس خود و اداره بیزینس می توانید با ارائه مدرک تقاضای اقامت دائم کانادا نمایید.

مزایای انتخاب این روش
- فرزندان زیر ۱۸ سال از شرایط تحصیل رایگان برخوردار هستند
- امکان اشتغال برای شما و همسر
- جایگزین بسیار مطمئن برای دیگر روش های سرمایه گذاری کانادا
- امکان فروش بیزینس پس از دریافت اقامت دائم
- ایجاد درآمد و از دست نرفتن سرمایه اولیه
- سرعت بالا در رسیدن به نتیجه در این روش در مقایسه با روش های دیگر 
- عدم الزام به داشتن مدرک زبان در شروع کار
- حمایت کامل حقوقی از ابتدا تا انتها توسط وکلای کانادایی موسسه
- ورود به خاک کانادا در کوتاه ترین زمان ممکن پس از عقد قرارداد
- امکان دریافت اقامت دائم کانادا 

برنامه مهاجرتی بریتیش کلمبیا از طریق برنامه های کارآفرینی تجاری Entrepreneur Immigration

به دلیل شرایط اقلیمی فوق العاده استان بریتیش کلمبیا مقصد نهایی تعداد زیادی از مهاجرین، می باشد. روش اقامت از طریق سرمایه گذاری بریتیش کلمبیا نسبت به برنامه های فدرال و یا استان‌ های دیگر کانادا متفاوت می باشد.
بر اساس آن در ابتدا باید اطلاعات مالی، سوابق مدیریتی، سطح زبان، برنامه و طرح اقتصادی تمامی سرمایه گذاران متقاضی اقامت در این استان در سیستم ارزشیابی توسط اداره مهاجرت استان بررسی و امتیاز داده شود و در مرحله بعد درصورت لزوم یک مصاحبه حضوری با سرمایه گذار در اداره مهاجرت استان انجام شود و درصورتی که فرد قبول شود باید یک قرار داد بین فرد و دولت بریتیش کلمبیا امضا شود. امضا کردن این قرارداد منجر به این می شود که به فرد و خانواده اش ویزای کار با مدت 
۲ سال داده می شود و سرمایه گذار بعد از ورود به استان باید تمامی تعهدات خود را اجرا کند. در صورتی که شخص موفق به اجرای تمامی تعهدات خود شود می‌ تواند اقامت دائم را برای خود و خانواده دریافت کند.

اقامت از طریق برنامه تجاری این استان به اختصار EI خوانده می شود به ۳ دسته تقسیم می شوند:
دسته اولکارآفرینی برنامه اصلی استان
 (Basic Category)ودستهدومکارآفرینی منطقه‌ای با جمعیت کمتر از ۷۵۰۰۰ نفر (RegionalPilot)و در آخر همدسته سوم، پروژه های استراتژیک که حداقل سرمایه گذاری آن ها ۵۰۰ هزار دلار به بالا می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم ارزشیابی رایگان را تکمیل نمایید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز