movakelinenglish

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا
همه ساله در سراسر جهان تعداد زیادی پرونده سرمایه گذاری و کارآفرینی به وزارت مهاجرت کانادا ارسال می گردد، روش های سرمایه گذاری با توجه به هر استان متفاوت است، که نیازمند بررسی دقیق و انجام مراحل مورد نظر به صورت کامل توسط یک سازمان رسمی دارد. موسسه ما با بهره گیری از تیم مجرب و تجربه قبولی پرونده های گذشته، اطمینان خاطر شما را در راه انتخاب جلب خواهد نمود.

برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی برای تجار و مدیران ارشد

مدیران دارای سرمایه به میزان حداقل ۳۰۰ هزار تا ۲ میلیون دلار کانادا می توانند از راه های گوناگون تقاضای اقامت کانادا را کنند. این برنامه ها جهت توسعه و تولید اشتغال در کانادا با جذب سرمایه، برای افراد با تجربه ی تجاری و توان مدیریتی به وجود آمده است.

برنامه های متعدد سرمایه گذاری استان های کانادا مشروط بر راه اندازی یک بیزینس به میزان بالاتر از ۱۰۰ هزار تا ۴۰۰ هزار دلار کانادایی به سرمایه گذاران این فرصت را می دهد که اقامت کانادا را بدست آورند. برنامه اقامتی کبک برای سرمایه گذاران که سابقه مدیریت و شرایط لازم را دارند، بدون مدرک زبان با پرداخت ۳۵۰ هزار دلار از بدو ورود به کانادا اقامت دائم داده می شود و ملزم به راه اندازی بیزینس نیستید.

از مزایای انتخاب سرمایه گذاری درکانادا

۱- در حال حاضر کانادا ارزان ترین روش مهاجرتی را از طریق سرمایه گذاری در کشورهای پیشرفته جهان را دارا می باشد.

در مقام مقایسه: در حال حاضر مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا حدود 800 هزار دلار، آمریکا بین 500 تا یک میلیون دلار و ویزای اتحادیه اروپا (مجارستان و بلغارستان و ...) در حدود 300 هزار یورو می باشد.
۲- شما از شرایط استفاده از بیمه خدمات درمانی رایگان تا آخر عمر برخوردار خواهید بود. 
۳- تمام فرزندانتان از تحصیل رایگان در مدارس Public برخوردار خواهند بود. بسیاری از دانشگاه ها معتبر دنیا در کانادا است و امکان بورس و وام را به شما و همسر و فرزندانتان می دهند. 
۴- بدست آوردن پاسپورت کانادا، یکی از معتبر ترین پاس های جهان.


 خرید یک بیزینس موفق:

- آیا می دانید ساده ترین روش کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری، خرید یک بیزنس فعال در کشور کانادا می باشد؟
- آیا نداشتن مدرک زبان مانع درخواست اقامت شما شده است؟ 
- آیا تهیه مدارک لازم برای روش های مختلف سرمایه گذاری مانند ارائه درآمد های ۵ سال اخیر، مالیات های پرداختی شما و ... سوابق بیمه کار سختی است؟
- از همه مهم تر، مدت زمان انتظار طولانی و پرداخت هزینه های سنگین و غیر قابل بازگشت شما را از درخواست اقامت کانادا نا امید می کند؟
- آیا به دنبال سرمایه گذاری موفق و مطمئن در کانادا هستید تا بتوانید علاوه بر حفظ سرمایه، ایجاد شغل برای خودتان و داشتن درآمد کافی به اقامت کانادا در کوتاه ترین زمان ممکن برسید؟

موسسه مهاجرتی یوسفی قادر است با خرید یک بیزنس معتبر و موفق در کانادا برای شما با داشتن حداقل سرمایه CAD $200,000، ویزای کار به همراه اجازه تحصیل رایگان در مدارس این کشور را برای شما دریافت کند. شما علاوه بر درآمد مناسب از بیزینس خود، پس از یک سال مالکیت و اداره بیزینس می توانید با ارائه مدرک تقاضای اقامت دائم کانادا نمایید.

موسسه ما پس از خرید بیزینس برای شما در بهترین شهرهای کانادا (ونکور یا تورنتو) با اخذ گواهی LMIA ویزای توریستی شما را به ویزای کار تبدیل می کند و بعد از این مرحله اقدام به درخواست ویزای کار جهت همسر و درخواست ویزای تحصیلی فرزند/ فرزندان زیر ۲۱ سال شما می کنیم تا فرزندانتان در کنار والدین مشغول به تحصیل و زندگی در کانادا شوند. شما با انتخابی مطمئن در این سرمایه گذاری قادر به درآمد ماهیانه جهت زندگی در کانادا و حفظ سرمایه ارزشمندتان در کانادا می شوید.
شما به عنوان سرمایه گذار موظف به حضور در بیزینس خود و مدیریت آن بصورت دائم و فعال می باشید تا شرایط ویزای کار حفظ شود و بتوانید با اثبات از طریق ارائه مدارک جهت اقامت دائم درمرحله بعدی با همکاری موسسه مهاجرتی یوسفی اقدام نمایید.

مزایای انتخاب این روش

- فرزندان زیر ۱۸ سال از شرایط تحصیل رایگان برخوردار هستند
- امکان اشتغال برای شما و همسر
- جایگزین بسیار مطمئن برای دیگر روش های سرمایه گذاری کانادا
- امکان فروش بیزینس پس از دریافت اقامت دائم
- ایجاد درآمد و از دست نرفتن سرمایه اولیه
- سرعت بالا در رسیدن به نتیجه در این روش در مقایسه با روش های دیگر (حداکثر ۶ ماه)
- عدم الزام به داشتن مدرک زبان در شروع کار
- عدم محدودیت به شهر و یا پروژه ای خاص
- حمایت کامل حقوقی و حسابرسی کامل از ابتدا تا انتها توسط وکلای کانادایی موسسه
- ورود به خاک کانادا در کوتاه ترین زمان ممکن پس از عقد قرارداد
- امکان دریافت اقامت دائم کانادا 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم ارزشیابی رایگان را تکمیل نمایید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز