movakelinenglish

مانی اوردر Money Order

با بسته شدن سفارت برخی کشورها، همانند سفارت کانادا، پرداخت برخی هزینه ها مانند پرداخت هزینه مهاجرت به کانادا با مشکل مواجه شده است. همچنین بعضی از این سفارت ها، از دریافت پول نقد خودداری می کنند و تنها اسناد اعتباری همان کشور را می پذیرند. یکی از این اسناد مانی اوردر Money ordeمی باشد.

مانی اوردر، ابزاری است که مشکل پرداخت هزینه های ویزای توریستی یا پرداخت هزینه اقامت را حل می نماید. مانی اوردر سندی است، اعتباری که مشخص می کند که فردی که این سند را دارد، می تواند معادل آن را از موسسه صادر کننده آن دریافت و یا به همان اندازه از سرویس آن موسسه استفاده نماید. مانی اوردر را باید از موسسه مورد نظر در همان کشور درخواست داد و هزینه آن معادل مبلغ آن به علاوه مبلغی به عنوان کارمزد می باشد. ضمن اینکه برای کاربران ایرانی، به این مبلغ، هزینه های پستی نیز اضافه می شود.

در سال های اخیر به خاطر مشکل هایی که کشور ما در سطح جهانی داشته است، برخی محدودیت ها برای افراد ایرانی که قصد جابجایی پول بین کشور ها و پرداخت بعضی هزینه ها دارند ایجاد شده است. به طور مثال با در دست داشتن مانی اوردر می توانید با رفتن به سفارت مورد نظر یا سفارت های جایگزین در ایران یا کشورهای همسایه، جهت انجام مراحل اقامت و مهاجرت و مسافرت های توریستی و تفریحی اقدام نمایید.

 

در حال حاضر این سرویس قابل ارائه نمی باشد.

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز