movakelinenglish

ورود به کانادا گران تر می شود!

دولت فدرال کانادا برای جلوگیری از توسعه بیماری کرونا طرح جدیدی را اعلام کرد، این طرح مسافران بین المللی ورودی را مجبور به حداقل سه روز اقامت اجباری در هتل های ویژه قرنطینه از جیب مسافر می کند. بنابراین اگر اجازه ورود به کانادا OK to Board دارید هزینه سفرتان زیاد تر شده همچنین تمام سفرهای کانادایی ها به مقاصد کارائیب و مکزیک را ممنوع می کند.
نخست وزیر ترودو گفت در این طرح کلیه مسافران ورودی به فرودگاه های کانادا باید قبل از اجازه گردش آزاد در کشور، از جیب خود برای قرنطینه در یک هتل که بیش از 2000 دلار برای هر مسافر است را پرداخت کنند. افرادی که تست کرونا آن ها منفی است، اجازه بازگشت به خانه یا مقصد نهایی خود را خواهند داشت و با "نظارت بیشتر" یک قرنطینه 14 روزه را تکمیل می کنند. موارد مثبت باید تا زمان بهبودی در هتل ها بمانند و هزینه کنند. با اجرای این طرح سفرهای خارجی کانادایی ها به شدت گران می شود تا به نوعی تشویق شوند از مسافرت چشم پوشی کنند.
ترودو گفت، علاوه بر این، تمام پروازها به مقصد تعطیلات در کارائیب و مکزیک که بسیار پرطرف دار است از روز یکشنبه ۳۱ ژانویه تا 30 آوریل متوقف می شوند.

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز