movakelinenglish

ارسال دعوتنامه های اسپانسرشیپ والدین

وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) برای ۱۰ هزار درخواست اقامت کانادا از روش اسپانسرشیپی والدین سال ۲۰۲۰، دعوت نامه ارسال نمود. این دعوت نامه‌ با ایمیل به متقاضیانی که در مهلت قانونی در سال گذشته ۲۰۲۰ ثبت نام کرده بودند ارسال شد. منتخبین این دوره ظرف ۶۰ روز از تاریخ دریافت ایمیل از وزارت مهاجرت کانادا، فرصت دارند تا مدارک پرونده خود را تکمیل و ارسال کنند.

از تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۲۱ ارسال ایمیل برای پذیرفته شدگان قرعه‌کشی اسپانسرشیپ به پایان رسیده و همه کسانی که برای برنامه اسپانسرشیپ والدین در سال ۲۰۲۰ ثبت نام و قبول شده اند، دعوت نامه‌های خود را از وزارت مهاجرت کانادا دریافت کرده‌اند. این دعوت نامه‌ها برای حامیان مالی والدین، مادربزرگ‌ ها و پدربزرگ‌ ها که فرم علاقه به حمایت مالی را در طول دوره درخواست ارسال کرده‌اند، صادر شده است.

برخی گزارش ‌های غیر رسمی خبر از ثبت ‌نام حدود ۲۰۰ هزار نفر برای برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۰ می‌دهند. در این صورت با احتساب پذیرفته شدن ۱۰ هزار نفر در این دوره شانس پذیرفته ‌شدن حدود ۵ درصد بوده است. وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا اعلام نموده برای سال ۲۰۲۱ تصمیم دارد تعداد ارسال دعوت نامه های این برنامه را سه برابر کند و برای دوره جدید در سال ۲۰۲۱، ۳۰ هزار دعوت نامه صادر کند.

اگر شما هم برای اسپانسرشیپ والدین خود ثبت نام کرده بودید و تاکنون ایمیلی دریافت نکرده‌اید، می‌توانید برای اطمینان از اینکه در این قرعه‌کشی برنده شده‌اید یا خیر به لینک زیر این مطلب مراجعه کنید:

 

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/notices/parents-grandparents-2020-invitations-sent.html

 

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2021.
طراحی: کانون هنرپرداز