movakelinenglish

کمک نقدی ماهیانه برای فرزندان کانادایی ها

مطابق قانون کانادا، برای اطمینان از توانایی مالی خانواده های کانادایی جهت تامین حداقل هزینه های تربیت و پرورش فرزندان شان تا پایان ۱۷ سالگی، دولت فدرال موظف به واریز کمک مالی ماهانه موسوم به Canada Child Benefit به حساب مادر یا پدر خانواده هایی که درآمد خیلی بالایی نداشته باشند، می باشد. این کمک نقدی ماهیانه دولت فدرال برای ۲۰۲۰ افزایش یافته و در حدود ۵۵۰ -۵۰۰ دلار است.

حالا اگر شما شهروند استان کبک باشید از طرف دولت کبک برای این گروه سنی از شهروندان کبکی هر ماه کمک نقدی اضافه بر کمک فدرال داده می شود که به آن در کبک allocation familia می گویند که بین ۲۰۰ تا ۲۲۰ دلار میشود، به عبارتی دیگر این دسته از خانواده ها برای هر فرزند گروه سنی یاد شده ماهانه حدود ۷۰۰ تا ۷۷۰ دلار دریافت می شود.

البته اضافه بر این کمک نقدی ماهیانه، در اوایل سال تحصیلی دولت کبک برای هر بچه بین ۴ تا ۱۶ سال ۱۰۴ دلار پرداخت می کند که لوازم تحریر بخرند. این مقدار کمک نقدی در ماه جولای باید به حساب allocation familia مادر یا پدر ریخته شود!

🔸این کمک هزینه ها معاف از مالیات هستند.

اطلاعات ارائه شده در این سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.
خدمات مشاوره مهاجرتی صرفا توسط وکیل قانونی در امور مهاجرت مجاز است، هرگونه مشاوره مهاجرتی توسط سایر افراد فاقد ارزش است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه مهاجرتی یوسفی محفوظ است.
© کپی رایت موسسه مهاجرتی یوسفی (میهن گزین) 2020.
طراحی: کانون هنرپرداز